Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu

Okulumuz 1961 Yılında Baraka olarak, 1968 Yılında Tek Kat 6 Derslik (1969-1970 öğretim yıllına ait bir resim tıklayınız), 1978 Yılında İlave Yığma Kat 7 derslik, 2002 Yılında yıkılıp, 2003-2004 Eğitim öğretim yılında tamamlanan mevcut 30 Derslikli Yeni Binasında eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Okulumuzda 30 derslik, 1 Bilgi Teknolojileri sınıfı, 1 Fen Laboratuarı, 1 Kütüphane, 2 Ana Sınıfı, 1 Çok Amaçlı Salon, 2 Öğretmenler Odası, 4 İdari Oda, 1 Arşiv, 1 Okul Aile Birliği Odası, bulunmaktadır.

Okulumuz, Okul Müdürü Nusret AKIN liderliğinde, 4 Müdür Yardımcısı, 4 Okul Öncesi, 16 Sınıf, 14 Branş Öğretmeni, 1422 Öğrencisi ile TKY felsefesini benimsemiş çağdaş, demokratik, laik, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda eğitim ve öğretime devam etmektedir.

"Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu" ile ilgili yorumlar

“Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu” için 56 cevap

 1. sdsadsad diyor ki:

  yaw haha

 2. BARIŞ diyor ki:

  O OKULA BEYLİKDÜZÜNDEN NASIL GİDERİM….

 3. Melek :D diyor ki:

  8 Senedir bu okuldayım ve okulumu gerçekten çok seviyorum. Ve okulumun çok disiplinli olduğunu düşünüyorum öğetmenlerimi ve müdürümüzü çok seviyorum . En çok sevdiğim öğretmenlerim Sariye hoca ve Belgin hoca :)) Okulumuza aman laf edilmesin hemen kavga çıkıyo bu huylarını daha çok seviyorum okulumuzu ve okulumuzdan olanları korumalarını :D :D :D SINIFIMIDA ÇOK SEVİYORUMM .

 4. misafir :D diyor ki:

  bizim okulumuzda ilk müdür kimdir öğprenmek istiyorumm …
  okulumuzz hakkında daha fazla resim ve ayrıntılı bilgiler olsa tşk ederizz

 5. misafir :D diyor ki:

  bizim okulumuzun ilk müdürü kim öğrenmek istiyorumm…acaba koyar mısınız? ve bu arada bizim okulumuz kenarında dere mii var ve ayrıntılı resimmm! lütfen

 6. merve diyor ki:

  5 senedir aynı okula gidiyorum ve hala okulumla gurur duyuyorum kim ne derse desin biz hangi okulun neyde daha iyi neyde kötü olduğunu biliyoruz… okulumuzu böyle güzelleştiren bütün hocalara ve müdürümüz Nusret AKIN’a çok teşekkür ederiz…

Bir Cevap Yazın

Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu Görselleri

Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu Fotoğraf Galerisi

Şehit Beşir Balcıoğlu İlköğretim Okulu Etiketler