Özmen Geri Dönüşüm Hurda Ve Kağıt

Özmen Geri Dönüşüm Hurda Ve Kağıt San. Tic.

Özmen Geri Dönüşüm; geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atık kalmış ürünlerini yeniden değerlendirmek, dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür.

İlgili Olarak;

Her türlü “Geri Dönüşüm” maddeleriniz, istekleriniz doğrultusunda araç ve ekipmanlarımız vasıtasıyla veya atık madde toplama sistemi (yüksek tonajlarda-en az 1 ton) ile güvenli, firesiz ve temiz bir şekilde temini sağlanır.

* Bütün Geri dönüşüm maddeleri (hurda kağıt, hurda demir, pet şişe vb…)

Vizyonumuz

Firmamız Özmen Geri Dönüşüm olarak; dünyada uygulanan yasalar çerçevesinde çevre dostu bir geri kazanım programı olan geri dönüşüm çerçevesinde sorumluluğumuzu yerine getirmekte ve ATIK MADDE TASNİFLEME ve AYRIŞTIRMA işlemleri yapılmaktadır.

Misyonumuz

Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomosine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Faaliyet Konularımız

Doğadan elde edilen ve işlenerek günlük yaşamımızda kullanmış olduğumuz ürünlerin kaynakları sınırlıdır ve dikkatli kullanılmadığı takdirde bu sınır seviyesine ulaşacak olmamız apaçık ortadadır.

"Özmen Geri Dönüşüm Hurda Ve Kağıt" ile ilgili yorumlar

Bir Cevap Yazın

Özmen Geri Dönüşüm Hurda Ve Kağıt Görselleri

Özmen Geri Dönüşüm Hurda Ve Kağıt İletişim Bilgileri

Özmen Geri Dönüşüm Hurda Ve Kağıt Fotoğraf Galerisi