Avcılar’da Su Kesintisi (01.10.2014)

"Avcılar’da Su Kesintisi" ile ilgili yorumlar

“Avcılar’da Su Kesintisi” için 932 cevap

 1. gmzbkgl diyor ki:

  Bu zamana kadar bu kadar su kesintisi yaşayan başka bir belediye yoktur sanırım. Her hafta düzenli olarak elektrik ve su kesintisi yaşıyoruz. 3-4 gün kesinti olmayınca şaşırıyorum kii 5. gün düzen bozulmuyor ve kesintiler devam ediyor!!! Daha önceki kesintilerde İSKİ’ye mail atıyorum. Cadde sokak hatta apartmanın ismine kadar yazdığım halde bana dalga geçer gibi ” Sizin bir yanlışınız var şuan o bölgelerde kesinti yok ” şeklinde cevaplar geliyor. Belediyede mi yoksa İskide mi bir sorun var anlamış değilim. Neden yetkililer bir çare bulmuyor artık ? Her hafta arıza olması görevlilerin işlerine ne denli özen gösterdiklerini açıkça ortaya koyuyor. Fazla söze gerek yok !!!

 2. ahmet diyor ki:

  merkez mahallesi, yine sular kesik.. bu nereye kadar sürecek..

 3. zeynep diyor ki:

  Kimi nereye sikayet edicez rezalet su kesintisi.namaz bile kilmaya su kalmiyor.

 4. asakini diyor ki:

  kardeşim bir mahallenin suyu kesilir.Ancak 3 gün boyu habersiz kesinti yapılmaz. Bunu yapan belediye parti ismine bakılmadan söylüyorum müslüman olamaz bu insanların kendilerini sorgulaması lazım

 5. sinirli diyor ki:

  Kimi kime sikayet edicez biz ya nereye hangi makama gidicez

 6. bilgi diyor ki:

  ne iski bedediyenin ne de bedeş !çöpler toplanmıyor deseniz anlarımda suyla belediyeyi anlayamadım kaldı bi bazı caddelerin bakımı bile belediyeye ait değildir oradaki çukuru bile dolduramaz

 7. seda diyor ki:

  Bu ne rezalet ya ne zaman gelicegi bile yazmıyor sürekli su kesintisi rezillk

 8. kenan diyor ki:

  Allah cezanızı versin hergün aynı problem

 9. Kenan diyor ki:

  Gerçekten bu iş sıkıntı vermeye başladı artık önceden haber verin de insanlar hazırlığını yapsın.bu işin sorumlusunun avcılar olduğunu sanmıyorum İBB yine yapacağını yapıyor.

 10. leş diyor ki:

  Kokuyoruz

 11. isyan diyor ki:

  yeter artık yarın okula gidecez

 12. Gubi diyor ki:

  Bune yaa hergün aynı şey sürekli su kesintisi bıktık yaa hangi ilçede bu kadar çok su kesintisi oluyo acaba!!

 13. sinirli diyor ki:

  hergun su kesintisi ozellikle de hafta sonunu mu seciyorsunuz boyle rezil bi yonetim olamaz kendilerine bisey olmuyo nasilsa size bir daha oy verenin…..

 14. avcılar magduru diyor ki:

  Ya kardeşim 4 gündür sular akmıyor.Nasıl bir belediyecilik anlayışınız var sizin…

 15. sinirli diyor ki:

  Boyle belediyeciluk batsin avcilara tasindigimiza bin pisman olduk eski semtimizin gozunu seveyim uyumayin is yapin

 16. bilge diyor ki:

  2gungur su kesik ve bilgi verilmiyor bu ne duyarsizlik bu ay kacinci magduriyetimiz belediye baskani hnm. Efendi insanlarin gozunu boyamak icin gol kenarinda piknik alanimizi bile katlettiler gösteriş degil hizmet isteriz .gumuspalada telefonlar bile cekmiyor nerde yaşıyoruz ya benim koyumde bile bu sıkıntılar yok arizalarini aksam yapin gunduz değil.

 17. Nesrin diyor ki:

  Ya buna bir çözüm bulun. Hergün netten bakmalımıyım bugün su kesilecek mi diye? Bilgilendirin bizii

 18. Gümüşpala sakini diyor ki:

  Elektrigin ve suyun bu kadar kesildigi bir başka semt yoktur sanırım.Kısa süre içinde belediyeden açıklama bekliyoruz.Hadi anlıyoruz istanbulda su azaldıda,avcılardada elektrikmi azaldı ..!

  Bir düşünmek lazım Avcılarda ne çoğaldı ???

 19. Dilan diyor ki:

  Yarın okul var ve suları kesiyosunuz bu kadar düşüncesizlik olamaz

 20. firüzköy diyor ki:

  bu ne yaa pazar günü su kesintisi mi olur madem keseceksiniz bilgilendirin milleti

 21. merve diyor ki:

  ya bu nedir iki günde bir sumu kesilir dağda yaşiyoruz sanki sorsan avcilar tukureyim belediyenize

 22. serkan diyor ki:

  sular geldimi acaba çünkü bizde hala yok ta

 23. madur diyor ki:

  iyi peki anladık ta çalışma bitince eskisi gibi mi olacak
  yani tazyiksizmi akacak. Yoksa bizde artık tazyikin ne olduğun görebilecekmiyiz.

 24. mehmet coşkuner diyor ki:

  değerli arkadaşlar bu kadar yolsuzluktan sonra hükümete verilen oylar size yol-su-suzluk olarak geri döneceği belliydi.türkiye bu kadar yolsuzluk hırsızlık mute nikahı fuhuş esrar eroin bonzai bataklığından kurtulmadıktan sonra bereket bu ülkeye gelmez.yolsuzlukla uğraşan türk emniyetinin şerefli polisleri gidince meydan kimlere kaldi bilinmiyor.bekleyin daha büyük sıkıntılar üzerimize gelmeden baştakiler düzelsinde rahatlıyalım.daha çok kokarız susuzluktan vesselam

 25. erol diyor ki:

  Sabahtan öğlene kadar elektrik öğleden sonrada su yok pazar günümüz sayenizde kabus gibi geciyor gelisiyormusuz daha birincil ihtiyaclarimiz karsilanmiyor medeniyetten hic bahsetmeyelim

 26. nedim diyor ki:

  Sabah elektrik öğleden sonra su kesintisi. Nedir bu kardeşim. Bu insanlar nasıl düşünü alacak, çamaşırını nasıl yıkayacak, evini nasıl temizleyecek? Hizmete gelince sıfır faturaya gelince yok şu parası yok bu parası yok gecikme zammı kesme bağlama parası. Zerre kadar hakkım varsa haram zehir zıkkım olsun.

 27. Gubi diyor ki:

  Koktuk kardeşim koktuk işe gidiyoruz insanlar duşunuda alamayacak mı ya.Hiç bi bilgi de yok Avcılar mahrumiyet bölgesi midir nedir..!!

 28. unknow diyor ki:

  4 gündür banyo yapamıyoruz. sokağa çıkacak halimiz kalmadı leş gibiyiz . yazıklar olsun böyle idareye. tahrat almaya su yok be utanmazlar!!!

 29. apartmansakini diyor ki:

  yeter be bu nedir ya tuvalete gidemiyoruz sifon yok bulaşık yıkayamıyoruz su yok banyo yapamıyoruz leş gibiyiz temizlik yapamıyoruz ev berabt.fransızlar gibi olduk iğrenç olduk leş olduk.

 30. aşkın diyor ki:

  İnsanlarla dalgamı geçiyosunuz böyle idarecilik böyle iş halletme olurmu bu halkı enayi zannettiniz heralde temizlik yapamaz banyo yapılmaz hale getirdiniz bizi sizler heralde bu durumdan çok memnunsunuz nasılsa siz idareciler buraldarda oturmuyosunuz su derdiniz olmaz

 31. Kadir diyor ki:

  Ayıptır be kardeşim 4 gündür su yok.Gümüşpala mah sakinleri olarak bizde magduruz.Devamlı saati ileri geri oynamaktan vazgeçin artık.Neyse ne olduysa açıkça söyleyin.Olan oldu artık alıştık ilkte degil sonda ..!

 32. Gergedan diyor ki:

  Zerre önemli değil vatandaş maduriyeti ekmek keser gibi su kesiyo hanzolar. Kimse de ses çıkarmasın aman ne gerek var.

Bir Cevap Yazın

Avcılar İlçesi Facebook

Avcılar’da Su Kesintisi Görselleri