Avcılar’da Su Kesintisi (16.09.2014)

"Avcılar’da Su Kesintisi" ile ilgili yorumlar

“Avcılar’da Su Kesintisi” için 914 cevap

 1. Dilan diyor ki:

  Yarın okul var ve suları kesiyosunuz bu kadar düşüncesizlik olamaz

 2. firüzköy diyor ki:

  bu ne yaa pazar günü su kesintisi mi olur madem keseceksiniz bilgilendirin milleti

 3. merve diyor ki:

  ya bu nedir iki günde bir sumu kesilir dağda yaşiyoruz sanki sorsan avcilar tukureyim belediyenize

 4. serkan diyor ki:

  sular geldimi acaba çünkü bizde hala yok ta

 5. madur diyor ki:

  iyi peki anladık ta çalışma bitince eskisi gibi mi olacak
  yani tazyiksizmi akacak. Yoksa bizde artık tazyikin ne olduğun görebilecekmiyiz.

 6. mehmet coşkuner diyor ki:

  değerli arkadaşlar bu kadar yolsuzluktan sonra hükümete verilen oylar size yol-su-suzluk olarak geri döneceği belliydi.türkiye bu kadar yolsuzluk hırsızlık mute nikahı fuhuş esrar eroin bonzai bataklığından kurtulmadıktan sonra bereket bu ülkeye gelmez.yolsuzlukla uğraşan türk emniyetinin şerefli polisleri gidince meydan kimlere kaldi bilinmiyor.bekleyin daha büyük sıkıntılar üzerimize gelmeden baştakiler düzelsinde rahatlıyalım.daha çok kokarız susuzluktan vesselam

 7. erol diyor ki:

  Sabahtan öğlene kadar elektrik öğleden sonrada su yok pazar günümüz sayenizde kabus gibi geciyor gelisiyormusuz daha birincil ihtiyaclarimiz karsilanmiyor medeniyetten hic bahsetmeyelim

 8. nedim diyor ki:

  Sabah elektrik öğleden sonra su kesintisi. Nedir bu kardeşim. Bu insanlar nasıl düşünü alacak, çamaşırını nasıl yıkayacak, evini nasıl temizleyecek? Hizmete gelince sıfır faturaya gelince yok şu parası yok bu parası yok gecikme zammı kesme bağlama parası. Zerre kadar hakkım varsa haram zehir zıkkım olsun.

 9. Gubi diyor ki:

  Koktuk kardeşim koktuk işe gidiyoruz insanlar duşunuda alamayacak mı ya.Hiç bi bilgi de yok Avcılar mahrumiyet bölgesi midir nedir..!!

 10. unknow diyor ki:

  4 gündür banyo yapamıyoruz. sokağa çıkacak halimiz kalmadı leş gibiyiz . yazıklar olsun böyle idareye. tahrat almaya su yok be utanmazlar!!!

 11. apartmansakini diyor ki:

  yeter be bu nedir ya tuvalete gidemiyoruz sifon yok bulaşık yıkayamıyoruz su yok banyo yapamıyoruz leş gibiyiz temizlik yapamıyoruz ev berabt.fransızlar gibi olduk iğrenç olduk leş olduk.

 12. aşkın diyor ki:

  İnsanlarla dalgamı geçiyosunuz böyle idarecilik böyle iş halletme olurmu bu halkı enayi zannettiniz heralde temizlik yapamaz banyo yapılmaz hale getirdiniz bizi sizler heralde bu durumdan çok memnunsunuz nasılsa siz idareciler buraldarda oturmuyosunuz su derdiniz olmaz

 13. Kadir diyor ki:

  Ayıptır be kardeşim 4 gündür su yok.Gümüşpala mah sakinleri olarak bizde magduruz.Devamlı saati ileri geri oynamaktan vazgeçin artık.Neyse ne olduysa açıkça söyleyin.Olan oldu artık alıştık ilkte degil sonda ..!

 14. Gergedan diyor ki:

  Zerre önemli değil vatandaş maduriyeti ekmek keser gibi su kesiyo hanzolar. Kimse de ses çıkarmasın aman ne gerek var.

Bir Cevap Yazın

Avcılar İlçesi Facebook

Avcılar’da Su Kesintisi Görselleri