Aker Mağazası Torium AVM

Aker Mağazası Torium AVM

Aker Eşarp Kurumsal Facebook Sayfasına Hoşgeldiniz. Firmamız ve Markalarımızla İlgili Tüm Gelişmeleri Buradan Takip Edebilirsiniz.
Şirkete Genel Bakış; İlk üretimine 1976 yılında başlayan Aker Eşarp, bugün Türkiye’de en çok tercih edilen ve satın alınan ipek eşarp markası konumunda.

Bu başarının arkasında birçok neden var. Öncelikle Aker, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en büyük ve teknolojik eşarp üretim tesislerine sahip.

Kendi tasarım atölyesinde tasarladığı 1000′e yakın desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasını belirlemekte. Bu atölyede dünya moda akımları, geleneksel motiflerle harmanlanarak, tamamen Aker’e özgün modeller üretiliyor.

Aker Eşarpları, dünyanın en kaliteli ipek kumaşlarından üretiliyor. İnsana ve çevreye gösterilen saygının sonucu olarak üretimin hiçbir aşamasında insan sağlığına zararlı boya ve kimyasallar kullanmamakta.Aker, dünyada ilk kez gerçekleştirdiği; gül ve lavanta kokulu eşarp üretimi, insan sağlığına zararlı maddelerin üretiminde kullanılmaması gibi yeniliklere 2007 yılında ipek eşarpta devrim yaratan Su Geçirmeyen ve Yağ Lekesi Tutmayan İpek Eşarp üretimini de ekledi.

Aker, kalite ve tasarım alanındaki yenilikleriyle Türkiye’de eşarp sektörüne yön vermeye devam edecek.

Ürünlerimiz; Aker eşarp, aker giyim, aker kumaş, arancia eşarp, pierre cardin eşarp, cacharel eşarp.

"Aker Mağazası Torium AVM" ile ilgili yorumlar

Bir Cevap Yazın

Aker Mağazası Torium AVM Görselleri

Aker Mağazası Torium AVM İletişim Bilgileri

Aker Mağazası Torium AVM Fotoğraf Galerisi